• GFC speelde dinsdagavond een oefenwedstrijd tegen Sportclub Rijssen. Na 90 minuten stond er 2-7 op het scorebord en dit was ook verdiend. Met name in de tweede helft was GFC oppermachtig.

    GFC, zonder Tim Wassink, Jurre Nijhuis en Senn Dijksen,  kwam in de uitwedstrijd al na ruim 5 minuten op 0-1. Kjeld Kiestra kwam vanaf links naar binnen en scoorde met een beheerst lobje over de uitkomende keeper, 0-1. Niet veel later kwamen de gastheren langszij. Het hart van de defensie lag open en dat betekende 1-1. In de 38e minuut scoort Thijs Moormann de 1-2 na aangeven van Milan Plevier. Een minuut later is het al weer gelijk, na een solo van de Sportclub speler, 2-2. Voor rust bepaalt Milan Plevier echter de stand op 2-3 als hij een dieptepass oppikt en alleen voor de keeper geen fout maakt. Rust.

    Na de thee gaat het tempo bij GFC omhoog en Kjeld Kiestra maakt in de 50e min uiterst fraai de 2-4. Thijs Moormann maakt vervolgens met een vrije trap vanaf zo’n 25 meter de 2-5. De bal vliegt onhoudbaar in de kruising.

    GFC domineert de wedstrijd en Kacper Nowicki maak de 2-6. Het slotakkoord is voor Daan Zwierink. In de 85e minuut kopt hij uit een corner de bal snoeihard tegen de touwen. Het blijft 2-7.
    Komende zaterdag speelt GFC de laatste bekerwedstrijd tegen RKSV Bornerbroek. De aftrap in Bornerbroek is om 15.00 uur.